Movies
Ratings
457
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 3.0- Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0