Movies
Ratings
581
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0