Movies
Ratings
192
TangledRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
One Piece: Adventure of NebulandiaRated ★ 2.5
One Piece Film: GoldRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0