Series
Ratings
57
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
TwelveRated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5