Movies
Ratings
31
Last MileRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5