Movies
Ratings
318
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0