Movies
Ratings
1434
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0- Dachimawa LeeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
TetrisRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Spider-Man: All Roads Lead to No Way HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0