Movies
Ratings
472
Bee MovieRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 1.5- SpliceRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.0
Snakes on a PlaneRated ★ 3.0
ConnectedRated ★ 3.5
Max PayneRated ★ 2.5
EragonRated ★ 2.0
Dragonball EvolutionRated ★ 1.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.0
Seven SwordsRated ★ 0.5
The Last AirbenderRated ★ 1.5
I, FrankensteinRated ★ 2.5
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0