Movies
Ratings
770
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0