Series
Ratings
55
True DetectiveRated ★ 5.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- LovesickRated ★ 4.0
- LovesickRated ★ 4.0
LovesickRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 5.0- Eun ShilRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0