Series
Ratings
17
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5