Movies
Ratings
159
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0