Movies
Ratings
290
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0