Series
Ratings
15- SoulmateRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0