Movies
Ratings
91
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
City of EmberRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0