Movies
Ratings
910
The Zone of InterestRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Aachi and SsipakRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5- Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5