Movies
Ratings
84
TwilightRated ★ 0.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
John Tucker Must DieRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 5.0