Series
Ratings
15
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
EveRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
FingersmithRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 1.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 0.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5