Series
Ratings
43
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0- 倚天屠龙记Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0