Movies
Ratings
133
Yi YiRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5