Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.5