Movies
Ratings
494
Big MatchRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5