Movies
Ratings
1048
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 4.0
TickledRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0