Movies
Ratings
215
Scandal MakersRated ★ 4.5
Match PointRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
HerRated ★ 1.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.0