Series
Ratings
215
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5