Movies
Ratings
764
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Blood Red SkyRated ★ 2.5
Fear Street: Prom QueenRated ★ 1.0
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.5
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.0