Series
Ratings
15
Gossip GirlRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0