Movies
Ratings
407
3 Days to KillRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0