Movies
Ratings
314
Rob-B-HoodRated ★ 5.0
UnleashedRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0