Movies
Ratings
1092
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5