Movies
Ratings
947
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5- Phantom: The Musical LiveRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5