Movies
Ratings
1579
Paris, TexasRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.0
RiverRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Lost and FoundRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Good NurseRated ★ 3.0
Dilili in ParisRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0