Titles you rated
Friends Season 10Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 5.0
ManifestRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5