Series
Ratings
189
Heated RivalryRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
TempestRated ★ 1.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
A Very English ScandalRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
- Good PartnerRated ★ 3.5
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
The GreatRated ★ 4.5
Fellow TravelersRated ★ 4.5