Movies
Ratings
294
RougeRated ★ 2.5
OrlandoRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
Slide Strum MuteRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 2.5
Ne Zha 2Rated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
TampopoRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0