Series
Ratings
30
FleabagRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
WaywardRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 3.5