Series
Ratings
20
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 1.5
Running ManRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 0.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0