Series
Ratings
14
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The KingdomRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
ManiacRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0