Movies
Ratings
275
HoppersRated ★ 3.5
BelleRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SpacemanRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.5
TampopoRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5