Movies
Ratings
180
100 MetersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0