Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0