Series
Ratings
66
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
NCISRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5