Movies
Ratings
429
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 1.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5