Movies
Ratings
81
Sing StreetRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.5
Grown UpRated ★ 4.0
Girls on topRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.5
1 Litre of TearsRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5