Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
NopeRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0