Titles you rated
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Traces of LoveRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
OddinaryRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 2.5
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 3.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0