Series
Ratings
29
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 3.5
HollywoodRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Andy Warhol DiariesRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0