Movies
Ratings
129
Hope SpringsRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0