Movies
Ratings
170
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0