Series
Ratings
103
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5